Hakkımızdaalarm güvenlik sistemi alarm güvenlik sistemi hırsız alarm sistemi alarm güvenlik sistemi hırsız alarm sistemi alarm güvenlik sistemi hırsız alarm sistemi alarm güvenlik sistemi hırsız alarm alarm güvenlik hırsız alarm alarm sistemi hırsız alarm sistemi alarm paneli harici siren tuş takımı keypad alarm paneli payronix payronix payronix payronix payronix alarm sistemi hırsız alarm sistemi alarm güvenlik sistemi


Sayın yetkili,


Mobese A.Ş. kent görüntüleme sistemleri entegrasyonu ile çıktığı elektronik güvenlik sahasında ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek büyümeye ve hizmet vermeye devam etmektedir. Bu kapsamda Mobese Alarm Güvenlik Sistemleri geliştirilmiş; satış, montaj ve takip hizmetleri sunulmaya başlanılmıştır.

Mobese Alarm Güvenlik Sistemleri, ev ve işyerlerine karşı risk oluşturan unsurlar için önlemler içermektedir. Hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi riskler hem bölgesel alarm üretilerek hem de Mobese Çağrı Merkezimiz tarafından 7/24 izlenerek kontrol altında tutulmaktadır. Çağrı Merkezimiz sayesinde tüm alarm sinyallerini gerçek zamanlı olarak izlenilmektedir. Risk ve olayın durumuna göre Polis, Ambulans veya İtfaiye birimleri olay yerine derhal yönlendirilmektedir.


 

Saygılarımızla